Alanya Bahçeşehir Okulları Lise Öğrencileriyle Buluşma

Alanya Bahçeşehir Okulları Lise Öğrencileriyle Buluşma
  • 10 Mayıs, 2022
Alanya Bahçeşehir Okulları Lise Öğrencileriyle Buluşma

Alanya Bahçeşehir Okullarının, lise öğrencilerine yönelik düzenlediği kariyer söyleşileri etkinliği kapsamında Fakültemize yaptığı davet üzerine, dekanlık makamınca oluşturulan bir heyet lise öğrencileri ile buluştu. Fakülte heyetinde Dekan Prof. Dr. Mehmet Gümüş, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Sinan Uzunlu, Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Kanoğlu ve Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Alper Kürşat Uysal yer aldı.

Ziyaret kapsamında lisenin 9., 10., 11. ve 12. sınıf öğrencileriyle okulun konferans salonunda yapılan toplantıda Üniversitemiz ve Fakültemizin bölümleri tanıtıldı. Üniversiteye hazırlanan gençlerimizin Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesini ve ona bağlı mühendislik bölümlerini daha iyi tanıması ve kendi gelecekleri için daha bilinçli tercih yapmaları için konuşmalar yapan öğretim üyelerimiz daha sonra öğrencilerin sorularını cevapladı.

Davetleri ve misafirperverlikleri için başta Lise Müdürü İlyas Başak, Müdür Yardımcıları Nevin Seki ve Mehmet Şıhali olmak üzere Alanya Bahçeşehir Okullarının tüm personeline fakültemiz adına teşekkür ediyoruz.