Staj Yapacak Öğrencilerimizin Dikkatine

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz döneminde, mezuniyet aşamasında olan ve staj yapmaları gereken öğrencilerimizin, Covid 19 salgını nedeniyle sağlık durumları ve staj yeri bulmakta karşılaştıkları zorluklar dikkate alınarak;

- Stajlarını bölüm öğretim üyelerinden alacakları Proje Ödevleriyle uzaktan eğitim yoluyla  yapabilmelerine ya da her türlü tedbiri almak ve bu konudaki sorumluluk kendilerinde olmak kaydıyla istedikleri işletmelerde yapabilmelerine karar verilmiştir. 

Mezuniyet aşamasında olmayan öğrencilerimizin ise 

- Stajlarını ilerleyen dönemlerde yapabilmelerine ya da her türlü tedbiri almak ve bu konudaki sorumluluk kendilerinde olmak kaydıyla istedikleri işletmelerde yapabilmelerine karar verilmiştir. 

Bu kapsamda;

- Stajlarını istedikleri işletmelerde yapacak öğrencilerin aşağıda belirtilen taahhütnameyi diğer staj evraklarıyla birlikte muhendislik@alanya.edu.tr adresine mail yoluyla göndermeleri gerekmektedir.  

- Mezuniyet aşamasında olup, stajlarını Uzaktan Eğitim Yoluyla Proje Ödevi şeklinde yapmak isteyen öğrencilerin ise aşağıda belirtilen dilekçeyi doldurarak 10.07.2020 tarihi mesai bitimine kadar muhendislik@alanya.edu.tr adresine mail yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

TAAHHÜTNAME

Dilekçe (Proje Ödevi)

Eski Site