FAKÜLTEMİZ ÖĞRETİM ÜYESİ DR. ÖĞR. ÜYESİ İREM KÜÇÜKOĞLU MICOPAM2019 KONFERANSINDA

Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi İrem KÜÇÜKOĞLU, Paris’te düzenlenen Uluslararası MICOPAM2019 Konferansı’na sözlü bildiri sunumuyla katılarak ALKÜ’yü başarıyla temsil etti.

28-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde, Université d’Evry Val d’Essonne ve Akdeniz Üniversitesi tarafından ortak olarak bu yıl 2.si düzenlenen “Akdeniz Uluslararası Soyut & Uygulamalı Matematik ve İlgili Alanlar Konferansı’nda (The 2nd Mediterranean International Conference of Pure&Applied Mathematics and Related Areas MICOPAM2019)”, ALKÜ Rafet Kayış Mühendislik Fakültesi Mühendislik Temel Bilimleri Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi İrem KÜÇÜKOĞLU, “Combinatorial sums arising from integral representations for certain families of combinatorial numbers and polynomials” başlıklı Sözlü Bildiriyi sunarak Üniversitemizi ve Fakültemizi Uluslararası düzeyde yurtdışında başarıyla temsil etmiştir.  

Öğretim üyemiz ayrıca MICOPAM2019 konferansının Uluslararası Organizasyon Komitesi Üyeliği görevini de yaparak, konferansın organize edilmesine ve yürütülmesine katkı sağlamıştır.

Dekanlığımız olarak Öğretim Üyemizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Eski Site