ALKÜ - ALSİAD İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

ALKÜ Rafet Kayış Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Genetik ve Biyomühendislik, Gıda Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Mühendislik Temel Bilimleri Bölümlerinin Bölüm Başkanlarının katılımıyla ALSİAD Dernek Merkezinde Alanya Sanayici ve İşadamları ile Mühendislik Fakültesinin olası işbirlikleri görüşüldü. Toplantı sonunda, ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akın TABAKLAR, ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet PINARBAŞI’nın ‘’ ALSİAD Şeref Üyesi Beratını‘’ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan GÜNEŞ’e takdim etti.

Rektör Yardımcısı ve Rafet Kayış Mühendislik Fakültesinin Dekanı Prof. Dr. Hasan GÜNEŞ ve Bölüm Başkanlarımız; Dr. Öğr. Üyesi Nihan TOKAÇ, Dr. Öğr. Üyesi Hacı TAŞMAZ, Dr. Öğr. Üyesi Muhammet AY, Dr. Öğr. Üyesi Tuğba AKTAR, Doç. Dr. Murat Alper BAŞARAN, Dr. Öğr. Üyesi Sefa YILDIRIM, Dr. Öğr. Üyesi Didem SARI AY, Doç. Dr. Hilmi YURDAKUL, Dr. Öğr. Üyesi Mehmet DİKİCİ ve Doç. Dr. Erhan CENGİZ'in katılımlarıyla gerçekleştirilen başarılı toplantı, Üniversite ve İş İnsanları Koordinasyonu ve Ortak Proje Fikirlerinin üretilmesinin sağlanması temennileriyle sonlandırıldı. 

İlki gerçekleşen çalıştay için nazik davetlerinden dolayı ALSİAD başkanı Sayın Akın TABAKLAR'a ve tüm ALSİAD üyelerine, katılımlarından dolayı da Sayın Öğretim Üyelerimize teşekkür ederiz. 

 

Eski Site